Katalog produktů

Homepage

Catalogue Predvo 2015/2016


Catalogue Predvo 2015/2016

Right now a new catalogue „Promotional and Gift Products 2015/2016“ is issuing. It contains a wide range of new products and attractive gifts. We have prepared for you a perfect selection of the most interesting what was there in the last time on the market. In this catalogue you will find also common things for day-to-day life. In case you would like the catalogue to be send to you, please, contact our sales department!

more

Welcome


Dear customers, Welcome to the website of the company PREDVO s.r.o. Browse our site and you will find here our current special offers and a lot of useful information. PREDVO team is here for you!

more

power banks – travel battery charger


power banks – travel battery charger

Nowadays smart phones and tablets are our inseparable partners on business trips and vacations. But of course, one should provide their functioning even when outside or just anywhere where there are now available electricity sources.

more

CUSTOM-MADE PRODUCTION


CUSTOM-MADE PRODUCTION

High quality and particularly interesting promotional items are among the most appropriate marketing tools.

more

Katalog produktů

PERA PRO TISK

Katalog obsahuje nejprodávanější typy per. Plastová pera jsou vhodnou formou prezentace, kdy lze barevně sladit či zkombinovat barvu pera a barev Vašeho loga potiskem tamponovou technologií. Kovová pera lze označit laserovou technologií a tato forma prezentace je decentní a působí vysokým standardem kvality. Dotyková pera jsou dnes velmi využívanou psací potřebou, kterou lze obrendovat dle materiálu tamponovým tiskem či laserem. Pěkné kuličkové pero je vhodná forma prezentace Vašeho sdělení Vašim partnerům a zákazníkům. Katalog si můžete stáhnou do Vašeho PC.

Naše nabídka psacích potřeb

Reklama kterou máte po ruce

Není pochyb o tom, že pero, jako nástroj používaný denně každým a ve všech oborech lidské činnosti upozorňuje sám na sebe. A proto pera, jako psací potřeba s každodenním používáním se nabízí jako ideální prostředek pro nevtíravou, zajímavou a cenově velmi přijatelnou reklamu, kterou bude mít Vaše cílová reklamní skupina denně na očích. A právě naše nabídka psacích potřeb je založena na již velmi oblíbených i na nových, ještě neokoukaných typech.

Plastová kuličková pera představují tu levnější a přesto stejně atraktivní a zajímavou formu reklamních psacích potřeb. Výhody plastu jsou zřejmé. Široká škála barevností, plné či průhledné transparentní provedení a různé varianty zpracování. A nové inovace a vývoj materiálů značí, že tento typ psacích potřeb může stále vypadat atraktivně.

Kovová pera vydávají vždy silné signály. Jsou klasické, pevné a exkluzivní. Zachovávají rozsah kvalitního pera s důrazem na detail. Ve výběru vhodného psacího nástroje je u kovových per otázkou maximálně výběrem typu pera.

Dotyková pera je trend posledních let s rozšířením chytrých telefonů či tabletů. V naší nabídce jsou jak v plastovém tak i kovovém provedení per s přednostmi každého z nich uvedeného výše.

Existuje mnoho různých způsobů, jak umístit Váš vzkaz pro své okolí a právě kuličkové pero se nabízí jako ten nejlepší. 

 

Portfolio